Jojobové mýdlo -30%

Jojobové mýdlo 100g

S ochraňujícím jojobovým olejem

Číslo produktu
275
Typ
Péče o tělo
Obsah
100g

Skladem

  • 189 Kč
  • 132 Kč

Přírodní jojobové mýdlo je ručně vyrobeno z přírodního základu - olivového oleje s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin (kyselina olejová), které pomáhají obnovit přirozené množství vlhkosti v pokožce. Jeho vysoký obsah antioxidačních vitaminů, jako je vitamín E, pomáhá vyživovat, regenerovat a změkčovat pokožku. Jojobové mýdlo má antioxidační a změkčující vlastnosti. Je vhodné na suchou a citlivou pokožku, kterou ošetřuje a chrání. Vůně každého z našich mýdel je výsledkem kombinování jeho základních složek - esenciálních olejů a přírodních vonných látek, které dávají tomuto vynikajícímu mýdlu výborné vlastnosti. Pracujeme se 100% přírodními produkty a panenskými za studena lisovanými oleji, které zachovávají všechny vlastnosti získané z rostlin.

Přírodní jojobové mýdlo  je vhodné na všechny druhy pokožky. Pochválí si ho zejména citlivá či suchá pokožka. Používá se jako běžné mýdlo. 

Ingredients/INCI/: Sodium Palmate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Hydrogenated Jojoba oil, Amyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Limonene, C.I. 45100 , EDTA , BHT

 Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. 

  Kontaktuje nás:
aime@aime.cz

  Zavolejte nám:
389-005-118

  Adresa: U Smaltovny 625,
370 01 České Budějovice

Přihlaste se k odběru informací a už Vám neunikne žádná novinka ani akce

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepřehlédněte