Mýdlo Divoká růže Doporučené -30%

Mýdlo Divoká růže 100g

Krásně voní, dobře myje

Číslo produktu
278
Typ
Péče o tělo
Obsah
100g

Skladem

  • 189 Kč
  • 132 Kč

Růžové mýdlo pokožku regeneruje, krásně voní a je velmi vhodné na pokožku s skvrnkami, pupínky. Velmi vhodné i na stárnoucí pokožku. Přírodní růžové mýdlo je ručně vyrobeno z přírodního základu - olivového oleje s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin (kyselina olejová), které pomáhají obnovit přirozené množství vlhkosti v pokožce. Jeho vysoký obsah antioxidačních vitaminů, jako je vitamín E, pomáhá vyživovat, regenerovat a změkčovat pokožku. Růžové mýdlo pokožku regeneruje, krásně voní a je velmi vhodné na pokožku s skvrnkami, pupínky. Velmi vhodné i na stárnoucí pokožku. Vůně každého z našich mýdel je výsledkem kombinování jeho základních složek - esenciálních olejů a přírodních vonných látek, které dávají tomuto vynikajícímu mýdlu výborné vlastnosti. Pracujeme se 100% přírodními produkty a panenskými za studena lisovanými oleji, které zachovávají všechny vlastnosti získané z rostlin.

Přírodní růžové mýdlo  je vhodné na všechny druhy pokožky. Pokožku harmonizue, regeneruje, pěkně voní a zákazníci si ho chválí protože pokožku normalizuje i pokud se trochu olupuje, jsou na ní pupínky nebo skrvnky. Používá se jako běžné mýdlo. 

Ingredients/INCI/: Sodium Palmate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Rosa Canina Fruit oil, Citronellol, Geraniol, Benzyn Acohol, , Alpha Isomethyl lonone, C.I.  17200, EDTA, BHT 

 Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. 

  Kontaktuje nás:
aime@aime.cz

  Zavolejte nám:
389-005-118

  Adresa: U Smaltovny 625,
370 01 České Budějovice

Přihlaste se k odběru informací a už Vám neunikne žádná novinka ani akce

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepřehlédněte