Rozmarýnové mýdlo -30%

Rozmarýnové mýdlo 100g

Jemně antiseptické, voňavé mýdlo

Číslo produktu
277
Typ
Péče o tělo
Obsah
100g

Skladem

  • 189 Kč
  • 132 Kč

Přírodní rozmarýnové mýdlo je ručně vyrobeno z přírodního základu - olivového oleje s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin (kyselina olejová), které pomáhají obnovit přirozené množství vlhkosti v pokožce. Jeho vysoký obsah antioxidačních vitaminů, jako je vitamín E, pomáhá vyživovat, regenerovat a změkčovat pokožku. Rozmarýnové mýdlo má jemný antiseptický účinek, krásně voní a je velmi vhodné při kloubním či svalovém nepohodlí. Vůně každého z našich mýdel je výsledkem kombinování jeho základních složek - esenciálních olejů a přírodních vonných látek, které dávají tomuto vynikajícímu mýdlu výborné vlastnosti. Pracujeme se 100% přírodními produkty a panenskými za studena lisovanými oleji, které zachovávají všechny vlastnosti získané z rostlin.

Přírodní rozmarýnové mýdlo  je vhodné na všechny druhy pokožky. Je jemně antiseptické, pěkně voní a zákazníci si ho chválí při kloubních a svalových problémech. Používá se jako běžné mýdlo. 

Ingredients/INCI/: Sodium Palmate, Aqua, Sodium Cocoate ,Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Rosmarinus Officinalis Leaf, Limonene, Linalool, EDT, BHT

 Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. 

  Kontaktuje nás:
aime@aime.cz

  Zavolejte nám:
389-005-118

  Adresa: U Smaltovny 625,
370 01 České Budějovice

Přihlaste se k odběru informací a už Vám neunikne žádná novinka ani akce

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepřehlédněte