Soutěžte s Aimé o přírodní šampon

Máte pro nás a ostatní čtenáře nějaké tipy na to, jak chránit životní prostředí ať už doma či na dovolené? Recyklujete odpad, kompostujete, spravujete místo, abyste koupili nové, omezili jste nákupy spotřebního zboží či nového oblečení nebo přispíváte jinak? Podělte se o Vaše zkušenosti! Z příspěvků vybereme těch 10 nejlepších a odměníme je sadou přírodního šamponu a kondicionéru Green Philosophy vonícího pravou francouzskou levandulí a rozmarýnou v hodnotě 748,- Kč. :)

Myslíte, že jste opravdovým horalem, nebo na hory rádi jezdíte? Opravdoví horalové berou ohled na životní prostředí, jak nám při naší letní návštěvě na norských horách Haukelifjell sdělil Jan Erik. Sám se rád toulá po horách a hledí vždy na to po sobě důsledně uklidit. Jako dárek od nás dostal Green Philosophy šampon. Šampon je lehce biodegradovatelný, a tak i když se s ním v horském potoce nebo tůni důkladně umyje, zůstane horská příroda dále zcela nedotčená.

Pokud se slosování nemůžete dočkat a rádi by jste vyměnili šampon se sulfáty, parabeny, minerálními oleji, silikony, umělými barvivy a vůněmi za tento přírodní šampon, můžete si ho samozřejmě objednat na našem eshopu.

Napište první písmeno abecedy.

Martin
da se chranit ti ze ho dame kazdy kam patri a ne nepatri ale lide jsou vselijaci a v dnesni dobe to je tezky


Kamila
třídím odpad, neházím odpadky na zem a do přírody


Jana
Třídíme odpad, i bio, používám vlastní tašky případně si vezmu papírovou krabici, piju vodu z vodovodu


Theodor
Třídíme důsledně odpad


Markéta
Třídíme odpad a to velmi pečlivě. :) Do obchodu když jdu,tak při nákupu ovoce / zeleniny / pečiva používám látkové pratelné sáčky. :) Doma používáme jen přírodní veskerou kosmetiku a drogerii v domacnosti a jsem nadmíru spokojená. :)


Kateřina
Učím šetřit přírodu a snižovat ekologickou stopu děti ve škole i doma. Třídíme odpad, nepožíváme PET lahve, igelitové tašky, pytlíky ani plastová brčka. Recyklujeme, pořádáme SWAP a bazárky. Úklidové akce atd. Snažíme se žít tak, ať napácháme co nejméně škody.


Šárka
třídíme odpad


Marcela
Třídím odpad, veškerý odpad ze zahrady kompostujeme, zaléváme pouze dešťovou vodou, kterou chytáme do velké nádrže. Topíme plynem. Miluji pohyb, proto chodím pěšky co nejvíce.


Tereza
Chránit životní prostředí je dnes velká otázka - myslím si, že každý z nás dělá alespoň malý kousek pro lepší planetu a každý by si zasloužil odměnu. Pro mě největší odměnou je pocit, že mohu naši planetu udělat krásnější. Tak jako většina třídíme doma odpad, k nákupu používám hadrovou tašku, na pečivo a zeleninu, ovoce poté plátěné nebo síťové pytlíky. Snažím se vyhýbat potravinám v plastových obalech. Doma vše skladuji hlavně ve sklenicích a nádobách, abych nemusela používat žádné igelitky a sáčky. Samozdřejmě kompotujeme a snažíme si většinu vypěstovat doma (zalévat vodou dešťovou) a nehnojit. Místo auta se ve svém městě snažím využívat kolo a v zimě poté hromadnou městskou dopravu. Nekupuji vodu v pet lahvích. Dokonce jsem přešla na kalíšek, díky němuž neplýtvám tolik odpadu. Když jdu na procházku snažím se nezapomenout pytel a sebrat odpad z okolí. Samozdřejmě, nikdo nejsme neomylný a i já svoje zásady občas poruším. Důležité je, že se všichni snažíme!


Anna
třídím odpad


Martina
Snažím se nepoužívat igelitky, ale látkové tašky, recyklovat co se dá,kompostujeme, zbytky dáváme slepicím, zaléváme dešťovou vodou...


Josef
Doma třídíme pdpad,tzn,papír,plasty,sklo,komunální odpad,to je samozřejmost a v přírodě vždy sáčky,sklenice papír třídím doma!


Lenka
Bohužel,často sbírám v lese pohozené plasty a sklenice od nápojů,někdy najdu i plechovku,třídím odpad ,zalévám dešťovkou


Marcela
Chodím zásadně pěšky nebo MHD. Teď jsem si ušila krásnou plátěnou tašku a igelitek jsem se vzdala už dávno. Pití kupuji jen ve skle, protože manžel by m s PETkami vyhodil. S vodou šetříme, až se manžel někdy naštve a jde se vykoupat do rybníka.


Josef
Třídím odpad, kupuji pití jen ve vratných skleněných lahvích, autem jezdím jen na dalkové trasy. Po městě jezdím MHD, nebo na kole. Teď se s kamarády připravujeme na plogging.

  Kontaktuje nás:
aime@aime.cz

  Zavolejte nám:
389-005-118

  Adresa: U Smaltovny 625,
370 01 České Budějovice

Přihlaste se k odběru informací a už Vám neunikne žádná novinka ani akce

© Aime Cosmetics, s.r.o. & CHCIWWWSTRANKY.CZ

Nepřehlédněte