Ptáte se co je tajemstvím výroby kvalitních pleťových krémů?

Ptáte se co je tajemstvím výroby kvalitních pleťových krémů?

Při vývoji a výrobě pleťových krémů klademe velký důraz na to, aby zákazníkovi prospívaly jak při krátkodobém, tak dlouhodobém používání. Ve vývoji a výrobě krémů je hodně zodpovědnosti, protože je naši zákazníci často používají denně celou řadu let.

Základním principem musí tedy být, že krém podporuje celkové zdraví zákazníka a je zároveň účinný. Dosahujeme toho používáním co nejvíce přírodních surovin v maximálních dávkách, tak aby pokožka pravidelným používáním krému dostávala vše co potřebuje a aby jsme ji motivovali k maximálnímu obnovování přirozenou cestou. Sázíme na přirozené oleje, které pokožku vyživují a pomáhají jí udržovat hydratovanou, antioxidanty přímo z přírody a přírodní bylinné extrakty.

Na naše produkty klademe vysoké požadavky, a vyrábíme tak samozřejmně podle GMP standardu. Všechny suroviny jsou přesně označeny, uchovávány při optimálních podmínkách a každá várka surovin určená do výroby je plně zdokumentovaná – včetně jejího původu a kvality. Voda na výrobu krémů je pak přefiltrována stejným způsobem jako při výrobě náročných léčiv. To vše nám dává jistotu, že krémy které Vám příjdou domů jsou zdravé, hygienické a efektivní.

  Kontaktuje nás:
aime@aime.cz

  Zavolejte nám:
389-005-118

  Adresa: U Smaltovny 625,
370 01 České Budějovice

Přihlaste se k odběru informací a už Vám neunikne žádná novinka ani akce

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepřehlédněte