FAQ – Často kladené otázky

Ztratil(a) jsem složenku na zaplacení, co mám dělat?

Zavolejte nám na 389 005 118, napište e-mail na aime@aime.cz, nebo nás kontaktujte vzkazem na Aime Česko na Facebooku!  Budou Vám sděleny údaje k platbě, popřípadě zaslána nová poštovní poukázka k úhradě.

Potřebuji prodloužit splatnost faktury, co mám dělat?

Zavolejte nám na 389 005 118, napište e-mail na aime@aime.cz, nebo nás kontaktujte vzkazem na Aime Česko na Facebooku!  Splatnost Vaší faktury bude podle dohody prodloužena.

Mám nedostatek nebo příliš mnoho krému, schází mi nebo mám nadbytek, co mám dělat?

Zavolejte nám na 389 005 118, napište e-mail na aime@aime.cz, nebo nás kontaktujte vzkazem na Aime Česko na Facebooku! Další balíček Vám urychlíme či odložíme a můžeme i zkrátit či prodloužit intervaly mezi zásilkami tak, aby Vám to přesně vyhovovalo.

Kde najdu datum spotřeby na produktu, který jsem u Aime koupil(a)?

 Naše výrobky se dělí do dvou skupin. 

  • Výrobky s datem spotřeby kratší než 30 měsíců. Na těchto produktech najdete na obalu značení: Spotřebujte nejdéle do: xx.xx.xx (xx jsou dána místo datumu). 
  • Výrobky s datem spotřeby delší než 30 měsíců. Pro tyto produkty platí jiná pravidla značení. Na výrobku najdete dva různé ukazatele – většinou na dně produktu najdete datum výroby, např.: 18-SN36-11.07. Tento produkt byl vyroben 11.07.2018. Vzadu na etiketě pak najdete symbol s otevřenou dózou a vedle něj počet měsíců, po kterých je výrobek po jeho otevření třeba spotřebovat. Nejčastěji to je 6M, tento produkt bude tedy použitelný po 6 měsíců po jeho otevření (odlepení ochranné fólie).

Data spotřeby na skladě pečlivě hlídáme, dobu použitelnosti si můžete vždy ověřit na dóze. 

Kde najdu návod k použití ke každému produktu?

Návod k použití je součástí obalu každého našeho produktu. Detailní popis naleznete v našem online obchodě na www.aime.cz. U každého produktu najdete nejen návod na jeho použití, ale také i jeho složení.

Jak mohu využít slevové kupóny a poukázky?

Slevové kupóny a poukázky můžete využít při písemné nebo internetové objednávce, nikoli telefonické. Bližší informace najdete přímo na každé poukázce, popř. zavolejte na naši zákaznickou linku.

Mohou se slevové kupóny sčítat?

Ano, slevy se mohou sčítat a lze je uplatnit až výše ceny objednaných produktů, na poštovné se sleva nevztahuje. 

Je možné zaslat více krémů v jednom balíčku?

Ano, je to možné. V případě zájmu nám zavolejte na 389 005 118, napište e-mail na aime@aime.cz, nebo nás kontaktujte vzkazem na Aime Česko na Facebooku.

Skladování produktů

Nejvhodnější skladování neotevřených výrobků s neporušenou fólií je v temnu a při pokojové teplotě, která by neměla překročit 25 °C a neklesat dlouhodobě pod bod mrazu.

Kde se kosmetické produkty Aime vyrábějí?

Naše produkty se vyrábějí v Evropě a to samé se dá říci o surovinách, které v nich používáme (tedy až na několik výjimek, kdy se použité rostliny či oleje v Evropě přirozeně nevyskytují). Většina výrobních jednotek a dodavatelů surovin leží ve Francii, České republice, Švýcarsku a v malé míře i v ostatích evropských zemích, výroba produktů probíhá dle našich norských firemních principů a znalostí.  

Proč nemáme krém s UV filtrem?

Chemické UV filtry zatěžují zpravidla pokožku a fyzické filtry zase dají Vaší pokožce bílou barvu. Je to jednoduchý důvod k tomu, proč do většiny našich krémů UV filtry nepřidáváme. Vzhledem k naší geografické poloze není nutné zatěžovat pokožku krémem s UV filtrem po celý den, nebo každý den. Pokud budete chtít UV filtr použít, naneste ho přes náš krém, ten Vaši pokožku proti negativním látkám z UV filtrů pomůže ochránit. 

Vedle toho, že používám Vaši kosmetiku, co jiného byste mi doporučili k efektivnímu boji proti známkám stárnutí pokožky?

Velký vliv na stav pokožky má samozřejmě i Váš životní styl. Pokud bychom Vám měli poradit rychle a v kostce, bude to pomocí následujících bodů: 

  • Pijte dost vody
  • Jezte dostatek čerstvé zeleniny a ovoce
  • Dostatek spánku 
  • Co nejvíce pohybu na čerstvém vzduchu
  • Nekuřte
  • Berte věci v životě optimisticky, veselá mysl, půl zdraví – téměř každá situace má několik úhlů pohledu a s úsměvem na tváři budete vypadat vždy lépe než zamračení 

Proč nezasíláte tištěný katalog?

Katalog s vybranými produkty zasíláme našim zákazníkům společně s balíčky, můžeme zaslat i na vyžádání. Všechny naše produkty najdete také na našich webových stránkách www.aime.cz i s jejich detailním popisem.

Jak dlouho budou platit slevy na webové objednávky?

Slevy platí do vyprodání zásob, bližší informace najdete vždy na webových stránkách www.aime.cz.

 

  Kontaktuje nás:
aime@aime.cz

  Zavolejte nám:
389-005-118

  Adresa: U Smaltovny 625,
370 01 České Budějovice

Přihlaste se k odběru informací a už Vám neunikne žádná novinka ani akce

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepřehlédněte