Voda z růží 125 ml

Od nepaměti dělá ženskou pokožku krásnější

Číslo produktu
250
Typ
Péče o tělo, Noční péče, Denní péče
Obsah
125 ml

Skladem

  • 236 Kč

Růžová voda je od starověku používána pro její změkčující a adstringentní vlastnosti. Je vynikající pro osvěžení, tonizaci a parfemaci pokožky. Její aplikace je často nápomocná při příznacích mastné pokožky a při akné. Zlepšuje také vzhled citlivé nebo podrážděné pokožky. Neobsahuje alkohol. Dokonalý pomocník pro vysušenou letní pokožku, nebo pokožku vystavenou suchému zimnímu, či kancelářskému vzduchu. Vložte jednoduše do pracovního šuplíku, skříňce v koupelně, či kufru na dovolenou a osvěžte, hydratuje a naparfemujte si pokožku obličeje nebo těla kdykoliv budete mít příležitost.

Vhodná na obličej i tělo - aplikace je zejména důležitá pokud je Vaše pokožka vystavená suchému prostředí, či opakovanému koupání. Pro dobrý spánek doporučujeme aplikaci večer a doporučujeme trošku růžové vody nastříkat i na polštář, bude se Vám lépe odpočívat. Pouze pro externí použití. 

Ingredients/INCI/: Aqua, Propylene Glycol, Trideceth-9, Imidazolidinyl Urea, Perfume, PEG-40 Hydrogeneated Castor oil, Rosa Canina Flower extract, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, C.I. 14720, Citrinellol, Geraniol

 Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. 

  Kontaktuje nás:
aime@aime.cz

  Zavolejte nám:
389-005-118

  Adresa: U Smaltovny 625,
370 01 České Budějovice

Přihlaste se k odběru informací a už Vám neunikne žádná novinka ani akce

© Aime Cosmetics, s.r.o.
Vyrobil FT SunFT Sun

Nepřehlédněte